YÜKLENİYOR

Aramak için yaz...

Telefon

Huawei P40’ın İlk Görüntüleri Ortaya Çıktı

by3kk
Paylaş

Huawei’nin yeni telefonu P40’ın görünümü nasıl olucak? Uzun zamandır merakla beklenen P40’ın görüntüleri sonunda ortaya çıktı.

Çin’in meşhur teknoloji üreticisi olan Huawei ABD’den yediği ambargodan sonra kendi işletim sistemini duyurmuştu. HarmonyOs adıyla bilinen bu işletim sistemi kimileri tarafından eleştirildi ama kimi kesimde bunu destekledi. Şuan Huawei’nin en çok konuşulan telefonlarından biri olan P30 serisi yerini artık P40’lara bırakıyor.

İşte merak edilen Huawei P40’ın görüntüsü;

Görüntüden telefonun tam olarak şeklini göremesekte az çok neye benzediği hakkında bir fikir sahibi olabiliriz.  Telefon görüntülerden göründüğü üzere kavisli bir tasarıma sahip ve telefonun kamera yerleşimi ise P30 yerleşim sistemine çok benzemekte. Ayrıca telefonnun kamerasıyla ilgili en büyük beklentide telefonun 4 adet kameraya sahip olması.

İşlemci tarafında ise telefonumuz Kirin 990 işlemci yer alacağı söylentiler arasında. 6.57 inç bir ekrana sahip olacağı ve bu ekranda çift delikle beraber bize kamera performansı sağlayacağıda büyük bir olasılık.

Huawei’nin yeni telefonu P40 serisini ocak ayında CES 2020 etkinliklerinde duyuracak olduğuyla ilgili söylentiler dolaşmakta. Ancak farklı bir söylentiye göre de telefonların şubat ayında MWC 2020 etkinliklerinde tanıtılacak olması.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın