YÜKLENİYOR

Aramak için yaz...

Oyun

PUBG Yapımcılarından Yeni Oyun

by3kk
Paylaş

PUBG oyununun yapımcısı olan PlayerUnknown yeni oyunu Prologue'yi tanıttı. Kısa bir tanıtım filmi yayınlayan firma PUBG severleri şimdiden meraklandırdı.

PUBG oyununun tasarımcısı olarak bilinen Brendan Greene Prologue üzerinde şuan yoğun bir çalışma sürdürüyor. Oyunumuz The Game Awards 2019 etkinliklerinde kısa bir filmle gösterildi.

Kısa filmde hiçbir şey anlaşılmıyor ancak oyunun bize sunduğu atmosfer, şimşek, yağmur ve köpek havlaması oyunla ilgili bizi ne bir beklentiye sokuyor ne de beklentilerimizi düşürüyor. Filmin sonunda bir website görünüyor bu websitesi de oyunun kendi sitesi.

Siteye girdiğimizde bir yazıyla karşılaşıyoruz ve yazıda ” Prologue yeni oynanışların ve teknolojilerin keşfidir.” diyor. Bu yazıdan çok ütopik anlamlar çıkabilir ve beklentilerimizi bayağı yukarı çıkarıyor. Firma yoksa PUBG’den farklı bir Battleroyale stratejisiyle mi oyunu piyasaya sürücek. Zaten bu saatten sonra firmanın çıkaracağı bir Battleroyale oyununun piyasada tutunabileceği tartışılır.

Proje Greene tarafından yürütülüyor ancak ekip firmanın deneysel bir ekibi olan PlayerUnknown Productions. Umarız bu ekip kendini göstermek adına ses getiren PUBG gibi bir oyunla karşılar.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın